Центар за развој каријере и ове године током априла организује традиционалне, десете по реду, Априлске радионцие за студенте и дипломце Универзитета у Крагујевцу.

Овогодишње Априлске радионице одржаће се у периоду од 19. до 28. априла и обухватиће 8 тема од значаја за развој каријере. Током радионица представићемо успешне компаније са територије Крагујевца, као и поједина занимања, а гостујући предавачи у оквиру овогодишњих радионица ће бити:

• Дајана Љујић, руководилац HR сектора, Milanovic Industries Group
  • Ксенија Станковић, психолог, Balance Consulting Kragujevac
  • Душица Николић, Project Manager, Siemens Mobility Kragujevac
  • Данијела Недић, тренер пословних вештина, Biznis Link
  • Ана Рачић, Business Development Manager, LionEight Kragujevac
  • Милош Марковић, млади предутетзник, ММЕditing Agency
  • Светлана Рајачић, HR Manager, Magna Seating Srbija

Ове године настављамо успешну сарадњу са студентима студијског програма Психологија, који ће за своје колеге са Универзитета у Крагујевцу одржати радионицу на тему анксиозности која се јавља пре завршетка студија.

Од укупно осам радионица, седам ће бити одржано онлајн, а једна ће бити одржана уживо, у Ректорату Универзитета у Крагујевцу, у понедељак, 24. априла.

Будући да ће већина радионца бити одржана онлајн, студенти и дипломци заинтересовани за учешће на радионицама треба да попуне пријавни формулар који могу наћи у вести на сајту Универзитета.
Пријаве су отворене до 10.00 сати ујутру, на дан радионице, након чега ће сви пријављени кандидати путем мејла добити линк за приступ радионици.

Списак радионица

Програм