Филолошко-уметнички факултет
youtubefacebooklinkedininstagram

Филолошко-уметнички факултет са задовољством најављује концерт Оркестра ФИЛУМ-а, који ће бити одржан 1. јуна 2026. године, од 20 часова, у Свечаној сали Прве крагујевачке гимназије.

Оркестар ће наступити под диригентском палицом проф. Владимира Милића, представљајући програм посвећен делима два велика мајстора музичке историје — Волфганга Амадеуса Моцарта и Оторина Респигија. Солисти су наши млади уметници, студенти нашег Факултета: Елена Милошевић, Маја Кантар, Михајло Веселиновић и Тодор Цогољевић.

Овај концерт пружа публици прилику да ужива у извођењима младих музичара који својим радом и уметничким напредовањем представљају најбоље вредности ФИЛУМ-а.

Улаз је бесплатан.

Добро дошли!

dan fakulteta