Универзитет у Крагујевцу, у сарадњи са још четири европска универзитета, у оквиру пројекта V4 Green Universities, организује Climaversity Video Contest такмичење на Универзитет у Крагујевцу,  са циљем да студентима и запосленима на Универзитету омогући да се својим идејама прикључе активној кампањи за заштиту животне средине.

Студенти и запослени на Универзитету у Крагујевцу своја решења за очување животне средине на Универзитету могу представити на оригиналан и креативан начин у видео-формату.

Пријаве су отворене до 3. маја, а најбоље идеје биће награђене вредним наградама (као што су електрични бицикл, електрични скутер, паметни сат).

Више информација о такмичењу и начину пријаве можете наћи у вести на сајту Универзитета.

Video Contest UNIKG Copy