Отворен је нови конкурс за пети број стручног часописа студената друштвено-хуманистичких наука и уметности Политеума. Радове могу слати студенти са основних, мастер и специјалистичких програма иновација знања.
Часопис излази два пута годиншње, а издаје га студентска организација Српски политички форум са Факултета политичких наука. Издавање часописа омогућила је фондација ,,Заједно за младе - проф. др Даница Грујичић".
Конкурс се отвара већ трећу годину заредом  и до сада је објављено преко 45 студентских радова.
Конкурс трајати до 1. априла 2021. године и радови се могу слати на мејл Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.
Обавештења се могу пратити и на сајту www.casopispoliteuma.wordpress.com и путем друштвених мрежа инстаграм (@spf_fpn) или фејсбука (@spffpn).