Поштовани студенти,

Како бисмо били у могућности да пратимо актуелну епидемиолошку ситуацију на нашем факултету и да делујемо у складу са њом, направили смо Евиденцију спречености доласка на предавање и вежбе због COVID-a 19, која је постављена као вест на студентском порталу. Молимо вас да је попуните уколико сте заражени или уколико имате симптоме или се налазите у изолацији због потврђеног контакта.

У циљу заштите здравља студената и запослених молимо вас да, када је год то могуће, наставимо електронску комуникацију. Молбе можете слати електронским путем на имејл адресу Архиве: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.. Уколико је неопходно да будете лично присутни у просторијама служби, молимо вас да се о термину и начину претходно договорите са запосленима у служби.