Филолошко-уметнички факултет
youtubefacebooklinkedininstagram

Коначне ранг листе

Одсек за филологију

Филолошко-уметнички факултет, Одсек за филологију образује кадрове филолошких наука а у трећем уписном року у академској 2020/21. години уписује студенте на наведене акредитоване студијске програме:

  

Основне академске студије:

Назив студијског програма

Финансирање из буџета

 Студенти који се сами финансирају

Школарина за самофинансирајуће студенте

Српски језик и књижевност

 7

30

60.000,00 динара

Италијански језик и књижевност

 7

14

90.000,00 динара

Француски језик и књижевност

 6

13

60.000,00 динара

Шпански језик и хиспанске књижевности

 0

6

90.000,00 динара

Немачки језик и књижевност

2

8

90.000,00 динара

Укупно

22

71

 

Календар:

Пријава кандидата: од 18.09. до 24.09.2020. (линк на сајту факултета)

Полагање пријемног испита: 25.09.2020. у 10 сати у сали А205, други спрат зграде Правног факултета

Ранг листа: 25.09.2020. у 13 сати

Упис: 25.09.2020. у 13,30

 

 

ОДСЕК ЗА МУЗИЧКУ УМЕТНОСТ

Основне академске студије:

Назив студијског програма

Финансирање из буџета

 Студенти који се сами финансирају

Школарина за самофинансирајуће студенте

Музичка теорија и педагогија

5

9

80.000,00 динара

Укупно

5

9

 

 

Календар за трећи конкурсни рок за упис на основне академске студије  у академској 2020/21. Одсека за музичку уметност

 

ОДСЕК ЗА ПРИМЕЊЕНУ И ЛИКОВНУ УМЕТНОСТ

                                                               

Основне академске студије:

Назив студијског програма

Финансирање из буџета

 Студенти који се сами финансирају

Школарина за самофинансирајуће студенте

Унутрашња архитектура

0

3

170.000,00 динара

Укупно

0

3

 

Календар:

Пријава кандидата: од 18.09. до 24.09.2020. (линк на сајту факултета)

Допунски испити: 24.09. у 10 сати (соба Б23, Правни факултет)

Пријемни испити: 25.09.-28.09. (погледати табелу испод)

Ранг листа: 29.09.2020. у 11 сати

Упис: 29.09.2020. у 12 сати

 

  

25.09. - 06.09.2020.

 

Полагање квалификационог испита (студијски програм Унутрашња архитектура)

25.09. (петак)

Факултет инжењерских наука,

203

9-13

Макета- просторна ликовна композиција

26.09. (субота)

Факултет инжењерских наука,

203

9-13

Цртање-просторна композиција

27.09. (недеља)

Факултет инжењерских наука,

214

9-13

Цртање -мртва природа

28.09. (понедељак)

Факултет инжењерских наука,

214 

9-13

Цртање -обучена седећа фигура

 

 

Остало

 

Акредитовани студијски програми

Основне академске студијеМастер академске студијеДокторске академске студије
Графички дизајн Графички дизајн  
Ликовне уметности Ликовне уметности  
Унутрашња архитектура Унутрашња архитектура