Фондација Ана и Владе Дивац започиње нови пројекат ,,Академско село" са циљем да сачува српска села и подстакне младе да остану или да се врате у њих и искористе локалне ресурсе на креативан и савремен начин.  Прва реализација овог пројекта је портал села Гудурице (налази се близу Вршца, познато по вину и меду).

Прилика за студенте!

Фондација жели да укључи заинтересоване студенте II, III и IV године да се придруже и дизајнирају логотип Гудурице који ће бити на официјалном сајту села Гудурице, друштвеним мрежама ,,Aкадемског села" и у медијима.

Сви заинтересовани студентеи могу да се пријаве на конкурс до 1.6.2020. на имејл Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели..

Више информација можете наћу у тексту конкурса.