Имајући у виду ситуацију са којом се Европа и свет, а и наша земља, тренутно суочавају, а у жељи да студентима и дипломцима пружи могућност за стицање нових знања током периода боравка код куће, Центар за развој каријере, први пут, ове године, традиоционалне Априлске радионице, организује онлајн.

Идеја програма је да студентима и дипломцима Универзитета у Крагујевцу пружи прилику за стицање знања и вештина које ће им бити од значаја како
током студија у земљи и/или иностранству, тако и приликом изласка на тржиште рада.

Програм ће и ове године обухватити велики број тема - од вештина академског писања и управљања временом,  преко пријаве за Еразмус+ стипендију, до вештина потребних за излазак на тржиште рада и тражења посла.

Програм ће ове године, онлајн, за похађање подједнако бити доступан студентима и дипломцима са свих факултета нашег Универзитета.

plakat aprilske radionice

Све радионице и презентације су, као и до сада, бесплатне.
Неопходно је пријавити се за учешће на Априлским радионицама путем линкова за пријаву присуства.

Детаљан програм са описом радионица и предавања можете погледати ОВДЕ.