Конференција универзитета Србије отворила је конкурс за осмишљавање визуелног идентитета за све студенте основних и мастер студија универзитета.

Сви заинтересовани треба да приложе ћирилично и латинично решење, као и решење на енглеском језику (The conference of the Universities of Serbia – CONUS).

Радове треба послати електронском поштом на имејл адресу  Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.   у PDF формату, до 30. априла 2020. године, са следећим подацима:  име и презиме аутора, факултет, универзитет и година студија, контакт телефон. Победник ће бити објављен 1. јуна 2020. године на сајтовима свих 18 универзитета.

Konkurs za izradu vizuelnog identiteta Konusa poster 1 page 001Konkurs za izradu vizuelnog identiteta Konusa poster 1 page 002

Konkurs za izradu vizuelnog identiteta Konusa poster 1 page 003