youtubefacebooklinkedininstagram
Одсек за филологију
Одсек за музичку уметност

Одсек за примењену и ликовну уметност

*

** Александар Петровић неће одржати испит данас 25.01.2021. Испит ће бити одржан 28.01.2021.

* Јануарско - фебруарски испитни рок 2020/21.

Обавештења о испитним роковима
  • Поштујући ванредне мере које су донете након укидања ванредног стања и у циљу заштите здравља студената и запослених молимо вас да, када је год то могуће, наставимо електронску комуникацију. Неопходна уверења и потврде, као и до сада, шаљемо на ваше електронске адресе. Уколико је неопходно да будете лично присутни у просторијама студентске службе молимо да се о термину и начину претходно договорите са својим референтом или најавите мејлом на Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.
  • Априлски испитни рок 2021:
  • Термини пријаве испита: 05.04.- 08.04.2021.
  • Децембарски испитни рок 2020.
  • Приметили смо да одређени број студената не прати све потребне кораке за уплату и пријаву испита из Упутства. Издвојили смо најчешће грешке у овим поступцима па смо слободни да вас подсетимо:
  • 1.  Време уплате :  Новац би требало да вам буде на располагању пре почетка пријаве испита. У зависности од тога када и где уплаћујете, средства вам могу бити видљива у року од 48 сати до пет дана.
  • 2.  Попуњавање уплатнице: Образац попуњавати према подацима доступним на вашем електронском налогу (жиро рачун, позив на број). Не заборавите да упишете број модела 97.
  • 3. Пријава испита:  Три корака- ИЗАБЕРИ/КОНАЧНА ПРИЈАВА/ПОТВРЂУЈЕМ ПРИЈАВУ. Погледајте (слика 11) у Упутству како изгледа потврда пријављеног испита када сте процедуру пријаве довели до краја.
  • 4. Једносеместрални и двосеместрални предмети:  Студент који је први пут уписао годину студија не може  у јануарско-фебруарском и априлском испитном року да пријави двосеместрални предмет из први пут уписане године студија (погледати силабус предмета).
  • 5. Доспела рата школарине- Пре почетка пријаве испита проверите да ли сте измирили доспела дуговања на име школарине или преноса ЕСПБ.
  • Упутство за пријаву преко апликације и Упутство за уплату и располагање средствима на порталу: http://filum.kg.ac.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=8&Itemid=208&lang=sr
Обавештења о настави и предиспитним обавезама
Обавештења о мастер студијама
Остала обавештења

* Јануарско - фебруарски испитни рок 2020/21.

• Априлски испитни рок 2021:
  • Термини пријаве испита: 05.04.- 08.04.2021.
  • Пријава испита:
  • Настава на основним академским студијама 2020/2021:
  • Распоред часова, зимски семестар 2020/2021.
  • Резултати колоквијума из Историје уметности 1 и 3, по старом програму
  • ВАЖНО: Уводно предавање из Плаката 1 и Плаката 2 (Графички дизјан, модул Визуелне комуникације) биће одржано 31.10.2020. у 10,30 на ФИН-у!
  • Упутство за студенте за предмете проф. Драгана Пешића!
  • Уводно предавање из Фотографије (основе) 1 биће одржано 17.10.2020. у 10 сати на ФИН-у а из Фотографије (основе) 2 17.10. у 13 сати на ФИН-у!
  • Настава на мастер академским студијама, 2020/2021:
  • НОВО: Теме мастер радова за академску 2020/2021.
  • Упутство за студенте за предмете проф. Драгана Пешића!
  • Графички дизајн
  • Ликовне уметности са модулима
  • Унутрашња архитектура
  • Упис:
  • Упис 2 (друге), 3. (треће) и 4. (четврте) године студија у складу са закључком Владе РС: коначне ранг листе
  • Рок за жалбе на прелиминарне ранг листе: 16.11.2020. Коначне ранг листе и упис: 17.11.2020.
  • Листинзи уписаних ЕСПБ за ОАС:
  • У листингу уписаних ЕСПБ потребно је заокружити шифру испред предмета који се уписује у 2020/2021, потписати документ, а поред потписа обавезно унети број индекса. Приликом одабира изборних предмета користити и упутство о активним и неактивним изборним предметима у Распореду часова 2020/2021.
  • Листинг уписаних ЕСПБ за студијски програм Графички дизајн  ОАС 2017.
  • Листинг уписаних ЕСПБ за студијски програм Ликовне уметности ОАС 2017.
  • Листинг уписаних ЕСПБ за студијски програм Унутрашња архитектура ОАС 2017.
  • Листинзи уписаних ЕСПБ за Графички дизајн, Зидно сликарство и Унутрашња архитектура ОАС (само за студенте који поново уписују 4. годину студија)
  • Листинзи уписаних ЕСПБ за МАС:
  • Листинг уписаних ЕСПБ за студијски програм Графички дизајн МАС 2016. (за студенте уписане закључно са 2018/2019.)
  • Листинг уписаних ЕСПБ за студијски програм Графички дизајн МАС 2016. (за студенте уписане 2019/2020. и 2020/2021.)
  • Листинг уписаних ЕСПБ за студијски програм Ликовне уметности МАС 2017.
  • Листинг уписаних ЕСПБ за студијски програм Унутрашња архитектура МАС 2019.
  • Дипломе:
  • Спискови диплома, МАС
  • Спискови диплома, ОАС
  • Списак диплома, МАС: дипломе можете преузети радним данима од 9.00 до 11.30
  • Списак диплома, ОАС: дипломе можете преузети радним данима од 9.00 до 11.30
  • Допис Универзитетске библиотеке! Важно за дипломиране студенте!