Филолошко-уметнички факултет
youtubefacebooklinkedininstagram
Одсек за филологију
  • 18.02.2020.- отказана је настава Маје Андријевић
  • 13.02.2020.- отказана је настава Тијане Ашић
  • 13. и 20.02.2020.- отказана је настава Јелене Гојић
  • 12.02.2020.- отказана је настава Анке Симић
  • 12.02.2020.- отказана је настава Владимира Поломца
  • 11.02.2020.- отказана је настава Мирјане Секулић
  • 11.02.2020.- отказана је настава Горане Зечевић
  • 10.02.2020.- отказана је настава Мирјане Мишковић Луковић
  • 10.12.2019.- отказана је настава Горане Зечевић
  • 18.12.2019.- отказана је настава Јасмине Миковић
  • 18.12.2019.- отказана је настава Јелене Даниловић Јеремић
  • 20.12.2019.- отказана је настава Наташе Ракић
  • 26.12.2019.- отказана је настава Николе Вујчића
  • 15. и 16.01.2020. - отказана је настава страног лектора на англистици
  • 15. и 16.01.2020.- отказана је настава Јасмине Теодоровић
Одсек за музичку уметност

* Биљана Мандић одржаће надокнаду наставе 22.02.2020. према распореду: 3. година од 9.00, 4. година од 10.30 и мастер студије (сви) од 12.00 у ОШ "Милутин и Драгиња Тодоровић", у медијатеци

* Милена Перић неће одржати наставу 20.02.2020. Надокнада наставе одржаће се 22.02.2020. у соби 39, Музички облици 2 од 13.45 до 14.30 Анализа вокалне музике, 1. група од 14.30 до 15.15 и 2. група 15.15 до 16.00

* Зоран Божанић неће одржати наставу 19.02.2020. Надокнада наставе биће накнадно објављена. Настава планирана за 26.02.2020. биће одржана према распореду.

* Катарина Лазаревић неће одржати наставу 18.02.2020. Надокнада наставе биће одржана 29.02.2020.

* Зоран Божанић неће одржати наставу 12.02.2020. Надокнада наставе одражаће се 22.02.2020. III година од 9.00 до 10.30,  I година од 10.30 до 12.00 и II година од 12.00 до 13.30 (37 и 39)

* Марко Петковић неће одржати наставу 18.12.2019.

* Јована Радовановић неће одржати наставу 19. и 20.11.2019.

* Катарина Лазаревић неће одржати наставу данас 05.11.2019.

* Каталин Тасић неће одржати наставу 14.10.2019.

Одсек за примењену и ликовну уметност

 * 19.02.2020.- отказана је настава Јасмине Ћирић

 * Сања Пајић неће одржати наставу 17.01.2020.

 *  Маријана Матић неће одржати наставу 27.12.2019.

 * Јасмина Ћирић неће одржати наставу 27.12.2019. Надокнада наставе биће одржана 17.01. 2020.

 * Небојша Савовић неће одржати наставу 26.12.2019.

 * Сања Пајић неће одржати наставу 06.12.2019. Надокнада наставе биће одржана 14.12. и 21.12.2019. у терминима наставе.

 * Сања Пајић неће одржати наставу 29.11.2019.

 * Мишо Филиповац неће одржати наставу 02.12.2019. Надокнада 21.12.  од 10 до 15 на ФИН-у.

 * Маријана Матић неће одржати наставу 29.11.2019.

  * Отказана је настава Јелене Рувидић 21.11.2019. због болести. 

  * 24.10.2019.- отказана је настава Немање Драгојловића

  * Отказана је настава Јелене Рувидић због болести. Термини надокнаде ће нити накнадно објављени.

  * 13.12.2019.- отказана је мастер настава Јасмине Ћирић.

  * 19.12.2019.- отказана је настава Јелене Рувидић

  

 

 

 

Обавештења о испитним роковима
  • Пријава испита за мартовски испитни рок (поновни упис 4. године): 24.02.2020.- 26.02.2020. Одлука о организацији мартовског испитног рока!
  • Пријава испита за априлски испитни рок: 23.03.2020.- 26.03.2020.
  • Пријава испита за јунски испитни рок: 08.06.2020.- 11.06.2020.
  • ВАЖНО: Подсећамо студенте да финансијска средства морају бити на личном рачуну до почетка пријаве испита и да је по уплати потребно више дана да средства постану расположива на личном рачуну! 
  • Упутство за пријаву преко апликације и Упутство за уплату и располагање средствима на порталу: http://filum.kg.ac.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=8&Itemid=208&lang=sr
Обавештења о настави и предиспитним обавезама
(информације о отказаној и надокнађеној настави се налазе у секцији изнад)
Обавештења о мастер студијама
Остала обавештења

 

  • Пријава испита 2019/2020:
  • Јануарско - фебруарски испитни рок 2020.
  • Пријава испита за мартовски испитни рок (поновни упис 4. године): 24.02.2020.- 26.02.2020. Одлука о организацији мартовског испитног рока!
  • Пријава испита за априлски испитни рок: 23.03.2020.- 26.03.2020.
  • Пријава испита за јунски испитни рок: 08.06.2020.- 11.06.2020.
  • ВАЖНО: Подсећамо студенте да финансијска средства морају бити на личном рачуну до почетка пријаве испита и да је по уплати потребно више дана да средства постану расположива на личном рачуну! 
  • Упутство за пријаву преко апликације и Упутство за уплату и располагање средствима на порталу: http://filum.kg.ac.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=8&Itemid=208&lang=sr
  • Распореди 2019/2020:
  • Распоред наставе на основним академским студијама 2019/2020.
  • Распоред наставе на мастер академским студијама, Графички дизајн
  • Распоред наставе на мастер академским студијама, Ликовне уметности
  • Распоред наставе на мастер академским студијама, Унутрашња архитектура
  • Разно:
  • Теме мастер радова за академску 2019/20.
  • Изборни предмет на мастер студијама Од стила ка дизајну је неактиван од децембра 2019. Студенти који су били пријављени за слушање овог предмета у обавези су да се определе за нови изборни у истом изборном блоку.
  • Одлуком већа Одсека за примењену и ликовну уметност од 28.10.2019. активиран је изборни предмет Плакат на 4. години Зидног сликарства и Унутрашње архитектуре (В. Папић/Ј. Петровић Томашевић). Молимо студенте који желе да похађају овај предмет да пријаве промену изборног предмета!
  • Настава Марка Цветковића на предмету Ликовни елементи кроз технике презентације почиње 19.10.2019. и то од 10 сати са 1. (првом) годином на Унутрашњој архитектури и Ликовним уметностима, од 11,30 са 2. (другом) годином Унутрашње архитектуре и од 13 сати са 3. (трећом) годином Унутрашње архитектуре (погледати распоред)!
  • Листинзи уписаних ЕСПБ за ОАС:
  • У листингу уписаних ЕСПБ потребно је заокружити шифру испред предмета који се уписује у 2019/2020, потписати документ, а поред потписа обавезно унети број индекса. Приликом одабира изборних предмета користити и упутство о активним и неактивним изборним предметима у Распореду часова 2019/2020.
  • Листинг уписаних ЕСПБ за студијски програм Графички дизајн  ОАС 2017.
  • Листинг уписаних ЕСПБ за студијски програм Ликовне уметности ОАС 2017.
  • Листинг уписаних ЕСПБ за студијски програм Унутрашња архитектура ОАС 2017.
  • Листинзи уписаних ЕСПБ за Графички дизајн, Зидно сликарство и Унутрашња архитектура ОАС (само за студенте који уписују 4. годину студија)
  • Листинзи уписаних ЕСПБ за МАС:
  • Листинг уписаних ЕСПБ за студијски програм Графички дизајн МАС 2016.
  • Листинг уписаних ЕСПБ за студијски програм Ликовне уметности МАС 2017.
  • Листинг уписаних ЕСПБ за студијски програм Унутрашња архитектура МАС 2019.
  • Дипломе и додаци:
  • Спискови диплома, МАС
  • Спискови диплома, ОАС
  • Теме мастер радова, академска 2018/19.година
  • Списак диплома, МАС: дипломе можете преузети радним данима од 9.00 до 11.30
  • Списак диплома, ОАС: дипломе можете преузети радним данима од 9.00 до 11.30
  • Допис Универзитетске библиотеке! Важно за дипломиране студенте!