У оквиру активности усмерених на очување и унапређење здравља, Канцеларија за превенцију пушења Института за јавно здравље Србије „Др Милан Јовановић Батут” расписује наградни конкурс за идејно решење плаката на тему „ ЖИВОТ БЕЗ ДУВАНА“.

Конкурс је намењен студентима уметничких факултета, а учествовање је бесплатно. Рок за пријем радова је 16. децембар 2019. год. Радови ће бити селектовани и оцењени од стране стручног жирија. Најбољих 12 радова биће награђено новчаним наградама и заједно са радовима из најужег избора биће коришћени за изложбе, израду промотивних и здравствено васпитних материјала.

Информације о пропозицијама можете видети на плакату.

Контакт особа за додатне информације је Татјана Шљивар  тел. 011/2684-566/лок.178; моб. 063/8416533; имејл: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

Плакат

Пријавни формулар