У среду, 22. мај 2019. године, 14.00 часова, у просторијама Центра за развој каријере, одржаће се Презентација Еразмус+ програма кредитне мобилности,

Поред општих информација о Еразмус+ програму и активним конкурсима, представиће се и гости са Универзитета у Алмерији (Шпанија), Универзитета у Хаену (Шпанија), „Василе Голдиш“ Западног универзитета у Араду (Румунија), који ће говорити о могућностима мобилности за студенте, наставно и ненаставно особље Универзитета у Крагујевцу у оквиру Еразмус+ програма.

Уз Еразмус+ кредитну мобилност имате прилику да стекнете интернационално искуство и да део својих студија проведете на неком страном универзитету, а све то уз Еразмус+ стипендију! Управо ова презентација ће одговорити на питања шта је мобилност и како можете провести семестар у иностранству.

Молимо вас да се за присуство презентацији региструјете путем  онлајн формулара који можете наћи на следећем ЛИНКУ.