Интернационални фестивал  Међународна студентска недеља у Београду (International Student Week in Belgrade - ISWiB) одржаваће се од 14. до 22. јула 2019. године. Фестивал већ дуги низ година окупља преко 250 студената из преко 50 држава широм света. Идеја фестивала је да се млади у мултикултуралном окружењу баве највећим проблемима данашњег друштва и да путем радионица које се користе разним методама пруже свој допринос решавању тих проблема. Ове године славимо 13. годину постојања и под слоганом „Будућност зове“ студенти ће моћи да учествују у 11 занимљивих радионица као што су: мјузикл, крипто валуте, екологија и друге. Фокус овогодишње конференције јесте 4.0 револуција, охрабривање и припрема младих за предстојеће промене, као и промовисање става отворености за нове могућности и иновације тако што ћемо младима пружити потребно образовање о најновијим великим открићима које ће ускоро имати све већу примену и променити наш свакодневни живот, али и инспирисати их да користе добијено знање у својој потрази за иновацијама. Осим едукативног програма, младима се пружа могућност упознавања Београда и размена мишљења са својим вршњацима у амбијенту ослобођеном од предрасуда, расизма, ксенофобије, хомофобије, насиља и говора мржње. Учесници ће упознати и стручњаке различитих професија и биће подстицани на друштвени активизам у сопственој локалној заједници.