У оквиру спровођења активности усмерених ка подстицању младих на учешће у превенцији пушења организовањем конкурса за уметничке радове на тему штетности пушења Канцеларија за превенцију пушења Института за јавно здравље Србије „Др Милан Јовановић Батут” расписује наградни конкурс за идејно решење плаката на тему „ЗАШТИТИМО СЕ ОД ДУВАНА”.

Конкурс је намењен студентима уметничких факултета у Републици Србији, а учествовање је бесплатно. Рок за пријем радова је 1. новембар 2018. год. Радови ће бити селектовани и оцењени од стране стручног жирија. Најбољих 12 радова биће награђено новчаним наградама и заједно са радовима из најужег избора биће коришћени за изложбе, израду промотивних и здравствено-васпитних материјала.

Контакт особа за додатне информације је Татјана Шљивар, тел. 011/2684-566/лок.178; моб. 063/8416533; Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели..

Прилози