Изложба COMPOSITIO STYLORUM, студентских радова студијских програма Унутрашња архитектура (ОАС) и Ликовне уметности (МАС) Одсека примењене и ликовне уметности Филолошко-уметничког факултета Универзитета у Крагујевцу биће отворена у Галерији СКЦ у петак, 22. јуна 2018. у 20ч. Изложбу ће отворити др Јелена В. Атанасијевић, ванр. проф.
Публика ће изложбу моћи да погледа до 11. јула 2018.
У оквиру предмета Композиција у форми студијског програма Ликовне уметности (МАС) своје радое ће представити студенти: Јована Васовић, Маја Васовић, Милица Вилотијевић, Касија Миленковић, Матија Сретовић, Славко Вулетић, Исидора Јовичић, Маријана Кираљ, Сара Стојадиновић, Марија Вилотијевић.
У оквиру предмета Стилска унутрашња архитектура и Основе пројектовања стилског ентеријера студијског програма Унутрашња архитектура (ОАС) радове ће представити студенти: Катарина Милићевић, Јелена Јовић, Александра Самчовић, Марко Аксентијевић, Стефан Тодоровић, Данило Милошевић, Јована Радовић, Соња Вукићевић, Невена Вранић, Дарко Васиљевић, Бојан Станковић, Катарина Симић, Даница Павловић, Магдалена Стојадиновић, Стеван Луковић, Богољуб Станковић.