У оквиру пратећег програма IX Сајма стипендија, који се под слоганом „Изабери стипендију по својој мери” одржава у четвртак, 19. октобра 2017. године, у Свечаној сали Ректората биће одржана презентација на тему могућности за студенте и наставно и административно особље кроз програме Еразмус+, Еразмус Мундус и CEEPUS.

Представници Фондације Темпус – Еразмус+ канцеларије одржаће, у оквиру IX Сајма стипендија, презентацију Могућности за студенте и наставно и административно особље кроз програме Еразмус+, Еразмус Мундус и CEEPUS

Презентација ће бити одржана у четвртак, 19. октобра 2017. године са почетком у 12 сати у Свечаној сали Ректората.

НАПОМЕНА:

Због ограниченог броја места, заинтересовани студенти и запослени на Универзитету у Крагујевцу морају се пријавити путем ЛИНКА.