Универзитетски Центар за развој каријере и саветовање студената позива све студенте и дипломце Универзитета у Крагујевцу да 19. октобра 2017. године посете Сајам стипендија и информишу се о могућностима за академску мобилност и усавршавање у земљи и иностранству.

IX Сајам стипендија под слоганом Изабери стипендију по својој мери, у организацији Центра за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу, биће одржан у четвртак, 19. октобра 2017. године у холу Правног факултета у периоду од 11 до 15 часова.

Сајам је права прилика да се сви заинтересовани студенти и дипломци Универзитета у Крагујевцу информишу о актуелним конкурсима за стипендије за студије и/или додатно усавршавање у земљи и иностранству, могућностима за студентску размену, волонтирање или обављање стручне праксе у иностранству, условима за учествовање у овим програмима и многим другим појединостима значајним за њихово даље образовање или развој каријере.

Учесници овогодишњег Сајма стипендија су:

1. Министарство омладине и спорта – Фонд за младе таленте Републике Србије
  2. Француски институт у Србији (Institut Francais) и Национална агенција за промоцију француског високог образовања у иностранству (Campus France)
  3. Немачка служба за академску размену (DAAD)
  4. Фондација ТемпусЕразмус + канцеларија у Србији
  5. Међународни академски центар
  6. Представник универзитета Politecnico di Milano
  7. Представник универзитета Ca’ Foscari
  8. Међународна студентска организација AIESEC, Локална канцеларија Крагујевац
  9. Међународна студентска организација IFMSA, Локални комитет Крагујевац
  10. Интернет портал Stipendije.rs
  11. Амбасада Сједињених Америчких Држава у Србији
  12. Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у   Крагујевцуорганизатор и домаћин Сајма.

rsz 1rsz 9sajam stipendija