Позивамо вас да присуствујете солистичком концерту, јавној одбрани завршног рада Анђеле Мујковић, студенткиње мастер академских студија клавира из класе редовног професора Јоване Радовановић, који ће бити одржан у Кући Ђуре Јакшића у Крагујевцу, 9. октобра 2023. године од 17 часова.

На програму ће се наћи дела А. Солера, Ј. Хајдна, И. Падеревског, О. Тактакишвилија, З. Христића

Анђела Мујковић основно музичко образовање стекла је у МШ ,,Божидар Трудић" у Лапову, у класи професорке Дејане Банковић, а средње наставља у музичкој школи ,,Др Милоје Милојевић" у Крагујевцу у класи професора Вељка Стојановића. Упоредо са инструменталним одсеком (клавир) завршава и теоретски одсек у истој школи. Дипломирала је клавир 2022. године на Филолошко-уметничком факултету у Крагујевцу у класи професорке Јоване Радовановић. Тренутно је студенткиња мастер студија клавира на Филолошко-уметничком факултету у Крагујевцу, такође у класи професорке Јоване Радовановић.

Добро дошли!

gotovo page 0001