Представљање Конкурса за учешће у студентској секцији националног наступа Србије на Прашком квадријеналу сценског дизајна и сценског простора 2023. године биће одржан у Крагујевцу.
Позивају се студенти Филолошко-уметничког факултета да, независно од врсте студијског програма, дођу на представљање конкурса за студентску секцију наступа Србије на Прашком квадријеналу, најзначајнијој светској манифестацији посвећеној сценографији, сценском дизајну, архитектури и простору у сценској уметности. Студентима ће бити представљен кустоски концепт, као и садржај, услови конкурса и рокови за предају радова.

Разговор ће у име чланова кустоског тима студентске секције водити Наталија Богдановић, доцент на Филолошко-уметничком факултету.
Разговор ће бити одржан у среду, 2. новембра 2022. године у 12 часова, у учионици 205 на Факултету инжењерских наука у Крагујевцу.

Информације о јавном конкурсу за учешће у студентској секцији

Аутор фотографије: Немања Кнежевић

pq 16062015 18911518354 o 470x260 1