Центар за развој каријере и ове године организује Онлајн Сајам стипендија, у жељи да студентима и дипломцима Универзитета у Крагујевцу представимо најзначајније информације о могућностима за студије и/или усавршавање у иностранству.

У оквиру 14. по реду традиоционалног Сајма стипендија, у периоду од 17. до 27. октобра студенти и дипломци Универзитета у Крагујевцу ће имати прилику да се информишу о стипендијама за студије у Немачкој, Француској, Америци, могућностима за мобилност кроз Еразмус+ u Ceepus програме, стипендијама Фонда за младе таленте за студије у иностранству, као и могућностима за праксу у компанијама у Немачкој.

У четвртак, 20. октобра административни Еразмус+ координатори Предраг Вукомановић и Никола Шипић ће одржати презентацију могућности за студентску мобилност кроз Ерзмус+ програм и том приликом студентима Универзитета у Крагујевцу представити детаље тренутно отворених Еразмус+ конкурса за учење и праксу.

Ове године програми ће бити представљени у виду презентација које ће се одржати путем конференцијских алата – платформи Big Blue Button, Webex и Zoom, док ће програми стипендирања Фонда за младе таленте биће представљени у видео-формату на фејсбук страници Центра за развој каријере.

За присуство презентацијама потребно је попунити пријаву путем формулара који се налазе у тексту вести.

Сви пријављени ће на дан презенатције до 10.00 часова добити линк за приступ догађају.

Више информација о овогодишњем Сајму достављамо вам у прилогу.

Poster 2022 2