На Јутјуб каналу Студентског културног центра премијерно је приказана емисија о култури ,,Ретроспектива 20/21".  Емисија је снимљена поводом прошлогодишње изложбе професора и студената Катедре за унутрашњу архитектуру и премијерног представљања пројекта Излажи/Не излажи и Open space learning classrom/Учионица на отвореном.

Изложба Ретроспектива 20/21 ревијални је приказ радова на идејном и извођачком нивоу студената и професора који су се одвијали током 2020. и 2021. године.
Имајући у виду пандемијске услове који су тада били актуелни, изложба има за циљ да представи успешност сарадње наставног кадра и студената Унутрашње архитектуре, као и радове професора у том периоду.
Као интегрални део изложбе представља изведени пројекат Излажи не одлажи и Open space learning classrom/Учионица на отвореном који су студенти треће и четврте године, под менторствном ванредног професора др ум. Катарине Лончаревић, доцента Јелене Рувидић, доцента Наталије Боградновић и доцента др Бојане Пашајлић, израдили у наведеном периоду као део конкурса ,,Шта нам тешко" који спроводе Млади истраживачи Србије у партнерству са Покретом горана Војводине из Сремских Карловаца, ЦеГраД-ом из Обреновца, ТИМ 42 из Лесковца, EMPOWER из Пожеге, под покровитељством Министарства омладине и спорта Републике Србије, у оквиру Националног програма ,,Млади су закон 2020".