На конкурсу за шести стручни часопис студената друштвено-хуманистичких наука и уметности Политеума који се издаје од стране Студентске организације Српски политички форум са Факултета политичких наука одобрена су и публикована три рада студенткиња ОАС и МАС на Филолошко-уметничком факултету, следећих аутора и наслова:

,,Анализа градске тржнице у Крагујевцу као пример очувања стилских постулата и модификација истих кроз примену у савременој архитектури’’

Аутор: Симона Благојевић, Унутрашња архитектура ОАС

Ментор: др Бојана Пашајлић, доцент

Рад представља резултат настао у склопу предмета Основи пројектовања стилског ентеријера у академској 2020/2021. години.

,,Интернат Војно-занатлијске школе Војно-техничког завода’’.

Аутор: Јована Здравковић, Унутрашња архитектура ОАС

Ментор: др Бојана Пашајлић, доцент

,,Позоришни живот у хотелу Гранд Гушић на прелату из XIX у XX век’’.

Аутор: Маријана Благојевић, Сликарство МАС

Ментор: др Бојана Пашајлић, доцент

Рад представља резултат настао у склопу предмета Од стила ка дизајну у академској 2020/2021. години.

Приступ радовима омогућен је преко линка.