Амбасадор Краљевине Шпаније у Србији, Њ.Е. господин Раул Бартоломе Молина, посетио је Филолошко-уметнички факултет у Крагујевцу 2. децембра 2021. године.

Господина амбасадора примио је декан Филолошко-уметничког факултета, проф. мр Зоран Комадина, са продеканом за науку и међународну сарадњу, проф. др Николом Бубањом и шефом Катедре за хиспанистику, проф. др Мирјаном Секулић, и том приликом разговарано је о проширењу научне сарадње са образовним институцијама Шпаније и Институтом Сервантес, као и о учешћу у организовању догађаја за обележавање 20 година постојања Катедре за хиспанистику на ФИЛУМ-у. Овом приликом, Њ.Е. господин Раул Бартоломе Молина одржао је и предавања студентима хиспанистике нашег факултета.

DSC 0350 min    DSC 0342 min