У складу са потписаним Уговором о додели наменских бесповратних средстава између Универзитета у Крагујевцу и Фондације Темпус, Универзитет у Крагујевцу расписује Конкурс за стипендирану мобилност студената у сврху праксе у оквиру Еразмус+ програма.

На конкурс се могу пријавити студенти свих нивоа академских студија свих факултета у саставу Универзитета у Крагујевцу и то за студентску размену у сврху праксе у минималном трајању од 2, односно максималном трајању од 3 месеца.

Рок за пријаву на конкурс је 01. новембар 2021. године.

Пријавну документацију можете послати електронским путем на Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. са обавезно попуњеним предметом имејла (Subject): Пријава на СМП конкурс, ваше име и презиме.

Информације о пријавној документацијији можете пронаћи на интернет страници Универзитета у Крагујевцу.