Универзитет у Крагујевцу и Град Крагујевац и ове године, у жељи да студентима завршних година пруже прилику да током летњих месеци стичу практична искуства и знања стечена на факултету примене у пракси, организују Студентску летњу стручну праксу у установама чији је оснивач Град Крагујевац.

Овај програм праксе намењен је студентима завршних година основних академских, интегрисаних академских и мастер академских студија.

Пракса ће се, уколико то епидемиолошки услови дозволе, реализовати у два циклуса: 1-31. јул 2021. године и 1-31. август 2021. године, како је уговором о спровођењу Студентске летње стручне праксе и предвиђено. Достпуно је укупно 79 места за обављање праксе у 11 институција чији је оснивач Град Крагујевац.

На основу потреба институција чији је оснивач Град, праксу ове године могу похађати студенти завршних година следећих 9 факултета Универзитета у КрагујевцуЕкономски факултет, Факултет инжењерских наука, Факултет педагошких наука, Правни факултет, Природно-математички факултет, Факултет техничких наука, Педагошки факултет, Филолошко-уметнички факултет, Факултет за хотелијерство и туризам.

Пријава за летњу праксу је отворена до 28. јуна 2021. године.

Више информација о овом програму можете пронаћи у прилогу ове поруке, као и на сајту Универзитета и сајту Центра.

png

Текст конкурса

Списак доступних позиција у оквиру овог конкурса

Пријавни формулар