ФИЛУМни настаје са жељом да факултет остане у контакту са дипломираним студентима и створи заједницу која ће активно сарађивати са факултетом на унапређивању свих аспеката рада, посебно на континуираном усавршавању и промоцији студијских програма на факултету, усавршавања компетенција дипломираних студената и подизања капацитета за организацију стручне праксе за студенте.

ФИЛУМни клуб радиће активно и на организацији заједничких семинара, конференција, округлих столова, културних и забавних догађаја на којима ће се размењивати знања, унапређивати професионални и лични контакти и промовисати професионална достигнућа садашњих и бивших студената.

Уколико желите да постанете део нове ФИЛУМ породице, молимо Вас да попуните следећи упитник.