Студенти треће године студијског програма Унутрашња архитектура конкуришући за изложбу ,,Светлост дана” у оквиру Импулс фестивала излагаће рад WАВЕ у периоду 7 – 9. јуна 2024. године у оквиру наведене манифестације. Импулс фестивал је настао као иницијатива студената Сценске архитектуре, технике и дизајна са Факултета техничких наука у Новом Саду.
Концепт постамента WАВЕ развијен је као систем који омогућава излагање архитектонских макета и модела, истовремено олакшавајући манипулацију у излагачком простору. Истраживање решења је спроведено кроз израду прототипа у природној величини, при чему је за конструкцију одабран двослојни ребрасти картон, који је лаган и довољно чврст да подржи тежину изложених елемената. У оквиру овог пројекта учествовали су студенти треће године Унутрашње архитектуре: Тијана Балевић, Аница Симовић, Марта Милојевић, Невена Прековић, Сара Стојановић, Софија Владетић, Лука Рилак, Кристина Васић и Анастасија Петровић, заједно са менторкама: др Бојана Пашајлић и ма Наталија Богдановић.

PLAKAT WAVE